“Neparastā nedēļa” sākumskolā

No 17. līdz 21. oktobrim sākumskolas skolēni piedalījās pasākumā „Neparastā nedēļa.” Neparastā nedēļa bija nedēļa, kurā skolēniem bija jāievēro noteiktās prasības, kā ģērbties, kādus aksesuārus izmantot katru dienu.

Pirmdiena skolēniem pagāja, kā rudens diena – izmantoja rudens krāsas savā apģērbā.
Otrdiena bērni ieradās skolās ar savu mīļāko rotaļlietu, ceturtdien bērni iejutās vasarā jeb Havajiešu stilā. Nāca uz skolu ar puķainām, krāsainām drēbēm un ap kaklu apliktām ziedu virtenēm.

Piektdiena noslēdzās ar frizūru dienu un nelielu pasākumu svinību zālē. Katrai klasei izteicām pateicību par piedalīšanos pasākumā, mazas papildus balviņas saņēma arī katras dienas labākais skolēns, kurš vairāk bija ievērojis noteiktās prasības.

Pasākuma laikā bērni skatījās arī bildes no visas interesantās nedēļas, bija dzirdami smiekli un patīkamas atsauces par jautro nedēļu!

Kultūras nodaļa

Komentēt