Izvēlamies logo – simpātiju

Ir noslēdzies līdzpārvaldes izsludinātais konkurss Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēniem “Atspoguļo mūs logo”. Konkursa dalībnieku uzdevums bija izstrādāt Pļaviņu novada ģimnāzijas līdzpārvaldes logo un kopā ar īsu aprakstu iesniegt līdzpārvaldei.

Pavisam kopā tika iesniegtas 22 logo skices. Darbus vērtēs īpaša žūrijas komisija, kuras sastāvā ir mūsu skolas absolventi. Paralēli tam skolas mājas lapā varēs nobalsot par sev tīkamāko logo skici. Skice, kas saņems visvairāk balsu, iegūs simpātiju balvu. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 17. novembra svinīgajā līnijā.

Skolas līdzpārvalde izsaka lielu pateicību visiem dalībniekiem, kas izrādīja interesi un nolēma izstrādāt logo skici. Uz tikšanos 17. novembra svinīgajā līnijā!

Skolas līdzpārvaldes prezidente Diāna Valdemāre

Visus iesniegtos logo var apskatīt tālāk.
Balsot par savu logo var labajā sānā aptaujā.