Skolotāju diena ģimnāzijas Odzienas filiālē

Skolotāju diena Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiālē 30.septembrī Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiālē norisinājās pašpārvaldes diena un Skolotāju dienas svinības. 9.kl.skolēni vadīja mācību stundas. Diena sākās ar Olimpiskās dienas vienoto rīta rosmi.

Plkst. 10.00 visi pulcējās uz svinīgo līniju, lai sveiktu savus skolotājus. Skolotājus, viņu profesijas svētkos, sveica Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas vietnieks J. Caune, Pļaviņu novada izglītības speciāliste I.Saulīte. Aizkraukles reģiona LIZDA priekšsēdētāja H.Deine apsveica skolotājas M.Kvēpu, B.I.Osīti, A.Čepuli darba, bet sporta un kultūras centra zāles pārzini Z.Jaudzemu – dzīves jubilejā.
Laiku pie kafijas tases īsināja Bērnu bibliotēkas darbinieču – Antras un Guntas – dzejas lasījums un H.Deines stāstījums par ceļojumu uz Transilvāniju.

Plkst. 14.00 skolotāji devās braucienā uz Latvija Nacionālā teātra izrādi Rīgā „Ādama stāsts”, uz kuru biļetes sponsorēja mūsu skolas absolvents A.Saliņš.

Paldies visiem par sirsnīgiem apsveikumiem un atbalstu šīs svinību dienas organizēšanā!