Skolas lietišķās informātikas olimpiādē pamatskolai

5. aprīlī notika skolas lietišķās informātikas olimpiāde pamatskolai. Olimpiādē par iespēju piedalīties sadarbības novadu lietišķās informātikas olimpiādē pamatskolā sacentās sekojoši skolēni: Juris Ernests Brūniņš, Diāna Polgina, Ieva Skrabutena, Jegors Zaharcovs, Klāvs Jirgens, Sigita Gavare, Laura Krūmiņa, Montija Bičevska, Una Dubrovska. Skolēniem bija jāparāda savas zināšanas un atjautība 6 uzdevumos.

Kopvērtējumā:
1. vieta – Ievai Skrabutenai (izvirzīta piedalīties sadarbības novadu olimpiādē),
2. vieta – Diānai Polginai, Klāvam Jirgenam (izvirzīti piedalīties sadarbības novadu olimpiādē),
3. vieta – Laurai Krūmiņai, Sigitai Gavarei, Jurim Ernestam Brūniņam, (Laura un Sigita izvirzītas piedalīties sadarbības novadu olimpiādē)
Atzinība – Jegoram Zaharcovam, Montijai Bičevskai, Unai Dubrovskai.

Paldies skolēniem par piedalīšanos skolas olimpiādē un izvirzītajiem skolēniem novēlam veiksmi sadarbības novadu lietišķās informātikas olimpiādē, kas notiks 12.04. Pļaviņu novada ģimnāzijā.

Sk. Lana Ivanova

Komentēt