Erudīts 3.–4. klašu skolēniem

Katru mācību gadu pamatskolas un vidusskolas skolēniem norisinās konkurss „Erudīts”. Šī konkursa rīkošana ir kļuvusi par skolas tradīciju. Plānojot pasākumus skolēniem, sākumskolas skolotāji ierosināja šādu konkursu organizēt arī 3. – 4.klašu audzēkņiem.

11.marta pēcpusdienā skolas svinību zālē notika konkurss „Erudīts 3. – 4.klašu skolēniem”. Skolēni izveidoja komandu, kurā bija 4 dalībnieki. No klases varēja piedalīties 2 komandas. Katra komanda izdomāja arī komandas nosaukumu.

Skolas līdzpārvaldes pārstāvji izgatavoja afišu, bet sākumskolas skolotāji sagatavoja uzdevumus, lai pārbaudītu skolēnu erudīciju dažādās jomās. Konkursā skolēni veica testu, izmantojot balsošanas iekārtas, lika puzli, analizēja situāciju, atpazina mūzikas instrumentus un mūziku, ko klausās ikdienā, piedalījās veiklības stafetē.

Konkursa uzvarētāji: 1.vieta komanda „Piedzīvojumu meklētāji” 3.b klase, 2.vieta komandai „Prātnieki”, 3.vieta „Asie prāti” 4.b klase.

Paldies sākumskolas skolotājiem par konkursa organizēšanu un ieguldīto darbu konkursa tapšanā un vadīšanā.

Paldies arī skolēnu līdzpārvaldei un Andrejam Sīmanim.

Sākumskolas MK vadītāja I.Lazda