Apzinīgie dežuranti

Katra mācību gada II semestris ir neliels pārbaudījums visām 7ām klasēm mūsu skolā, jo tad viņām pirmo reizi tiek uzticēts smagais un visnotaļ atbildīgais dežūrklases pienākums.

Man kā skolotājai, kura palīdz ar padomiem skolas kārtības ministrijai, bija liels prieks par 7.b klases paveikto februāra mēneša pēdējā nedēļā, kad grafiks vēstīja – jāsāk dežūrēt! Un to viņi paveica godam! Beidzot visas dežūrnedēļas laikā bija redzami dežuranti visos skolas stāvos un visos starpbrīžos (it īpaši piemirstajā starpbrīdī pirms 5 stundas). Paldies Jums 7.b par atbildību visas nedēļas garumā un par to, ka savas dežurantu atšķirības zīmes nēsājāt godam – pie krūts un nekautrējāties no tās! Esiet arī turpmāk tikpat saliedēts un, labus darbus darošs, klases kolektīvs!

Skolotāja Iveta Krastiņa