Izglītības un zinātnes ministrijas balva

Lai pateiktos un suminātu šī gada izcilākos izglītības un zinātnes darbiniekus, sestdien, 25.septembrī, nedēļu pirms Skolotāju dienas, tiks pasniegtas Izglītības un zinātnes ministrijas balvas 2010.gadā. Šis apbalvojums ir veidots ar mērķi izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) atzinību izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem, lai stiprinātu pedagogu prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.

30 laureāti balvas saņems četrās nominācijās. Viņu vidū balvu saņems arī mūsu Pļaviņu novada ģimnāzijas direktors Vladimirs Samohins – par veiksmīgu un radošu darbu izglītības sistēmas pilnveidē, bērnu un jauniešu izglītošanā.

Lepojamies ar mūsu direktoru! Priecājamies, ka viņa veikums atzinīgi novērtēts arī valsts līmenī.

Sveicam!

Avots: izm.gov.lv