Absolventu mači

Sporta skolotāja Vita Brikmane

No 1. līdz 5. februārim Pļaviņu novada ģimnāzijas sporta zālē notika A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs 100 basketbola soda metienos.
Basketbola soda metienus izmeta 40 esošie un bijušie Pļaviņu novada ģimnāzijas audzēkņi. 6 rezultatīvākie kvalificējās finālam.

Otro gadu pēc kārtas uzvaru un kausu izcīnīja Edgars Arnītis iemetot 81 soda metienu no 100.
2.v. Artis Arnītis – 58 punkti
3.v. Edvīns Dravnieks – 54 p.
3.v. Kalvis Ozoliņš – 54 p.
3.v. Sandris Ludbergs – 54 p.

6. februārī notika Absolventu kausa turnīrs, kas norisinājās 34 gadu pēc kārtas. Tajā piedalījās 7 komandas, kurās spēlēja esošie un bijušie skolas audzēkņi, kopā 45 dalībnieki.
Komandas laukumā tikās savstarpējās spēlēs katra ar katru, spēles laiks ilga 2×5 min.

Ceļojošo kausu un 1. vietu izcīnīja Klintaines komanda, kurā spēlēja Ainārs Arnītis, Edgars Arnītis, Artis Arnītis, Ģirts Arnītis, Nauris Eglītis, Valdis Mičulis, Jānis Mičulis, Oskars Kūlainis.
2. vieta Bratkas komandai
3. vieta Dinamo Ķūģi komandai
4. vieta Baltie augstu nelec komandai
5. vieta Karjers komandai
6. vieta Ātrās kedas komandai
7. vieta Garais Garāks komandai.

Komandas tika apbalvotas ar diplomiem un balvām.