Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Mūsu “ražotie” studenti dominē Lattelecom IT olimpiādē

Lattelecom IT apbalvošanas ceremonijaLattelecom Technology IT olimpiāde ir programmēšanas sacensības, ko rīko SIA Lattelecom Technology skolēniem un studentiem, lai piedāvātu iespēju sevi pierādīt no citām sacensībām nedaudz atšķirīgā vidē, kas pietuvināta programmētāja ikdienas pienākumiem. Sacensības paredzētas komandām ar trim dalībniekiem.

Sacensības norisinās jau no 2006. gada, un gandrīz katru gadu tajās ir tikusi pārstāvēta mūsu skola. Tā 2006. gadā skolēnu grupā piedalījās Pēteris Ņikiforovs un Māris Baginskis ar komandu “Tornado”, un viņi sacensībās, kurās, atgādināsim, ka visu komandu dalībnieku skaits ir 3, tika finālā, kur pat nepalika pēdējie!

2007. gadā Māris jau bija absolvējis, un Pēteris cīnījās viens pats citu domubiedru apkārtējā apkaimē trūkuma dēļ. Tika finālā, bet tur viens nav karotājs.

2008. gadā tika taupīti spēki nākamajam gadam.

Šogad, pirms pāris nedēļām, Pēteris savāca komandu, pieaicinot bijušo klasesbiedra un nu jau Latvijas Universitātes Datorikas Fakultātes 1. kursa studiju biedru Jāni Zaikovu un mūsu skolas absolventi un arī šīs pašas fakultātes studenti Lailu Gutki. Knapi pārvarot kvalifikācijas slieksni, par ko parūpējās Jānis, viņi kā komanda aizgāja un uzvarēja ar vislabāk izpildītajiem uzdevumiem un brangu punktu pārsvaru, atstājot visus Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas bijušos skolēnus un pārējos LU vecāko kursu studentus aiz muguras.

Lielisks sasniegums! Veiksmes studijās un nākošā gada olimpiādē! ;)

Fināla kārtas uzdevumi un rezultāti šeit

Fotogrāfijas – šeit

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu