Skolas muzeja konkursā “Vai Tu pazīsti savu novadu?”

Novembrī, kad mēs svinam nozīmīgus savas valsts svētkus, laikā no 13.- 27. novembrim skolas muzejs rīkoja konkursu “Vai Tu pazīsti savu novadu?” Pasākuma vadītājas bija Kitija Arbeitere un Simona Zvirgzdiņa no 11.b klases, kuras gādāja, lai konkurss norisinātos sākumskolas un pamatskolas klašu grupā.

Kopumā konkursā piedalījās 2.a, 3.ab, 7.ab, 8.ab un 9.b klases, kuru skolēni pārbaudīja savas zināšanas par Pļaviņu novadu, pildot visdažādākos uzdevumus strādājot ar kartēm, puzlēm, testiem u.c. Kopvērtējumā erudītākās klases ir 3.a un 8.b!

Diemžēl konkursa laikā dažbrīd mums nācās atgādināt par uzvedības normu ievērošanu, bet kopumā esam gandarītas par paveikto un sakām lielu paldies skolotājām, kuras mūs uzaicināja savās audzināmajās klasēs, kā arī 11.b klases skolniecēm Sabīnei Auziņai un Renātei Korņetovai, kuras izpalīdzēja brīdī, kad gripas vīruss draudēja izjaukt konkursa norisi!
Esam pārliecinātas, ka jauniegūtās zināšanas Jums visiem noderēs!

Skolas muzeja pulciņa dalībnieces Kitija Arbeitere un Simona Zvirgzdiņa