“Latvijas Avīzes” kausa 2009 krosā – 4. vieta

Kausi, par kuriem cīnījās komandas14. oktobrī Jēkabpilī notika “”Latvijas Avīzes” kauss 2009″ rudens krosa stafešu sacensības. Mūsu skola piedalījās ar 9 komandām visās vecuma grupās. Jaunākajā grupā komandas skrēja 4x500m, lielajām meitenēm – 4x1500m, lielajiem zēniem – 4x3000m.

Kopā izcīnījām 72 punktus, kas mūsu skolu vidusskolu kopvērtējumā ierindoja sāpīgajā 4. vietā. 1. vietu ar 92 punktiem izcīnīja mājinieki jēkabpilieši, 2. vietu ar 73 punktiem izcīnīja Zilupes vidusskola, 3. vietu ar 72 punktiem (tikpat, cik mums) – Kārsavas vidusskola. Kārsavas vidusskolai augstāka vieta, jo vairāk komandu uzvaru.

Kopumā 6 mūsu komandas ieguva godalgotas vietas.
Mūsu 1. vietas ieguvējas1. vieta 1998. un jaunākas meiteņu komandai – Ieva Iņķēna, Melisa Ostrovska, Diāna Pauniņa, Paula Sondore
2. vieta 1990.-1992. gada meiteņu komandai – Arita Lukss, Sabīne Auziņa, Jana Dzene, Dace Langenfelde
2. vieta 1998. un jaunāki jauktā stafete – Kristīne Činka, Diāna Bariņa, Liene Lakstīgala, Silards Stepāns, Emīls Lūciņš, Lauris Beķers
3. vieta 1990.-1992. gada zēnu komandai – Dāvis Savičs, Dagnis Stučka, Nils Eiduks, Mārcis Rūtiņš
3. vieta 1998. un jaunāku zēnu komandai – Erlands Mickevičs, Aleksandrs Jermakovs, Oskars Cielavs, Igors Babaks
3. vieta 1993.-1995. gada zēnu komandai – Toms Cišs, Jānis Ozoliņš, Aleksandrs Patrijuks, Mareks Zenfs. Šīs grupas uzvarētājkomanda ieguva tiesības piedalīties pasaules krosa čempionātā Slovākijā. Varbūt nākošgad mūsu šīs vecuma grupas komandai veiksies labāk, un viņi būs tie, kas varēs piedalīties kādā čempionātā.