Odzienas filiālei piešķirts Zaļais diploms

Odzienas filiāles skolēni jau četrus gadus darbojas Ekoskolu programmā. Ekoskolas programmas mērķis un būtība ir izveidot efektīvu skolas vides apsaimniekošanu un organizēšanu.

Ekoskolu programma ir pašlaik populārākais vides izglītības modelis pasaulē. Tā ir ANO Vides programmas sadarbības partnere vides izglītībā un ir pamats vides izglītības procesa organizēšanai skolās. Pašlaik Ekoskolu programmā ir iesaistīti aptuveni 27 000 skolu 46 pasaules valstīs, iesaistot 6 miljonus skolēnu.

1. oktobrī no vairāk kā 80 Latvijas izglītības iestādēm, kas piedalās Ekoskolu programmā, 27 skolas saņēma Zaļos  diplomus.  Šis nosaukums un diploms skolai pieder vienu mācību gadu, pēc tam tas jāizcīna no jauna. Zaļo diplomu saņēma arī mūsu Odzienas filiāle.

Uz  pasākumu bija ieradušies mūsu skolas pārstāvji Kalvis Krūze (6.e) un Rūdis Eiduks (8.e). Zaļo diplomu pasniedza Vides ministrs Raimonds Vējonis.