Skolas rudens krosā

Sporta skolotājs Jānis Eiduks

22. septembrī notika skolas rudens kross. Šī diena tika izvēlēta, balstoties uz meteoroloģiskajām ziņām, un laika apstākļi nepievīla. Ar Pļaviņu novada domes atbalstu trase Draudzības parkā 500m un 1000m garumā tika sagatavota ļoti labi.

Sacensības notika vairākās klašu grupās: 4.-5. klases, 6.-7. klases, 8.-9. klases un 10.-12. klases. (1.-3. klases rudens krosu skrēja skolas stadionā.) No 4.-12. klasei piedalījās 335 skolēni. Priecē tas, ka piedalījās ļoti daudz mūsu skolēnu, sevišķi vidusskolas klasēs, kur gan zēnu, gan meiteņu grupā dalībnieku skaits pārsniedza 40.

Praktiski visās grupās sacensību rezultāti ir ļoti blīvi, kas gan apgrūtina noteikt labākos dalībai skolas komandā laikraksta “Staburags” krosā, kas notiks 27. septembrī. Šajā “Staburaga” krosā piedalīsimies ar 8 komandām, kopumā 40 skolēni. Cīņu par uzvaru apgrūtinās tas, ka vairāki skolas labākie sportisti piedalīsies SEB Unibankas rīkotajās velosacensībās. Taču, neskatoties uz to, cīnīsimies, cik spēsim!

Skolas rudens krosa rezultāti:
4.-5.klašu meitenes, 4.-5. klašu zēni, 6.-7. klašu meitenes, 6.-7. klašu zēni
8.-9. klašu meitenes, 8.-9. klašu zēni, 10.-12. klašu jaunietes, 10.-12. klašu jaunieši