Skolēnu Ministru kabinets 2009./2010.m.g.

Pašpārvalde 20094.septembrī notika skolēnu parlamenta deputātu sanāksme, kurā tika ievēlēts jaunais skolēnu ministru kabinets. Sanāksmē piedalījas 30 deputāti.

Skolēnu prezidenta amatam tika izvirzīti 3 kandidāti – Evija Siliņa, Jānis Aleksejevs, Simona Siliņa. Par skolēnu līdzpārvaldes prezidenti ar balsu vairākumu tika ievēlēta 12.b klases skolniece Evija Siliņa.

Kultūras ministres amatā tika ievēlēta 11.a klases skolniece Renāte Lūciņa. Par vides ministri apstiprināta 11.a  klases skolniece Renāte Sokolova. Par kārtības ministri darbu uzsāks 11.b klases skolniece  Žanete Vingre un izglītības ministres pienākumus uzņēmās pildīt 11.b klases skolniece Rita Lazda.

Novēlu jaunajām ministrēm būt jaunu ideju pilnām un veiksmīgi pildīt savus pienākumus!

Līdzpārvaldes prezidente Evija.

1 komentārs

Anita Šķinuma

Lai veicas jaunos amatus pildot!! :)