Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

A.Grīvnieka kausa izcīņa un Absolventu kausa izcīņas turnīrs 2009

Sporta skolotāja Gunta Kondratska

No 2.-5. februārim skolas sporta zālē notika skolotāja A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos. Turnīrs norisinājās jau 7. gadu. Piedalījās 38 dalībnieki no skolas un pilsētas.
Finālā cīnījās 6 dalībnieki, un 1. vietu izcīnīja Edgars Arnītis ar 89 iemestiem punktiem, 2. vieta – Artūram Rudzītim ar 76 punktiem, 3. Vieta – Uldim Bondarevam ar 75 punktiem.

Sestdien, 6. februārī skolā norisinājās Absolventu kausa izcīņas turnīrs basketbolā. Šīs sacensības notika jau 33. reizi.

Turnīrā piedalījās 8 komandas. Uzvarēja komanda Klintaine NEW, kurā spēlēja Edgars Arnītis, Oskars Kūlainis, Ģirts Arnītis, Nauris Eglītis, Kalvis Ozoliņš, Jānis Mičulis, Ainārs Arnītis.
2. vietu izcīnīja komanda Ātrās Kedas, kurā spēlēja Ainārs Zālītis, Oskars Liepiņš, Agris Bakāns, Jānis Gasperovičs, Andris Glods, Andrejs Soņecs.
3. vieta – komandai Dinamo Ķūģi, kurā spēlēja Mārcis Rudzītis, Artūrs Rudzītis, Elvijs Švēde, Aigars Bērziņš, Aigars Lukss, Jānis Jaudzems.