Sociālā akcija „Dažādo kurpju diena”

Iekap_otra_kurpes_2024-1_page-0001Labklājības ministrija aicina piedalīties sociālajā akcijā „Dažādo kurpju diena”, kas norisināsies 2024. gada 27. septembrī. Akcija, kas aizsākās 2023. gadā, ir kļuvusi par nozīmīgu pasākumu, kura mērķis ir veicināt izpratni par dažādību un normalizēt attieksmi pret cilvēkiem ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem.

Kāpēc tas ir svarīgi? Piedaloties šajā akcijā, tiks sniegts būtisks ieguldījums, lai veidotu iekļaujošu un empātisku vidi, kurā katrs skolēns var justies pieņemts un saprasts. Tas ir lielisks veids, kā parādīt, ka skola atbalsta dažādību un rūpējas par visu sabiedrības locekļu labklājību.

27. septembrī aicinām skolēnus un skolas personālu piedalīties akcijā „Dažādo kurpju diena”, uzvelkot atšķirīgus apavus — katrā kājā no cita apavu pāra. Tāda simboliska rīcība ir veids, kā publiski paust atbalstu cilvēkiem ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem.