Mācību ekskursija – iespēja redzēt, uzzināt!

ekskursija20180302Šī gada 22.februārī mēs, Pļaviņu novada ģimnāzijas 10.a klase, devāmies ekskursijā uz Rīgu.
Sākumā apmeklējām Latvijas Nacionālo mākslas muzeju. Tajā apskatījām dažādu laikaposmu mākslinieku gleznas, instalācijas, skulptūras. Redzējām, kā un kur glabājas mākslas darbi. Pirmo reizi apmeklējām tik modernu muzeja ēku ar caurspīdīgiem griestiem un grīdām un ,,zelta” liftu. Muzejā baudījām īstu mākslu, pakavējāmies ilgāk pie darbiem, kas katru no mums uzrunāja vairāk.
Tad mēs devāmies uz Dailes teātra izrādi “Zēni”. Šī izrāde mūsos izraisīja dažādas emocijas, lika aizdomāties par dabas aizsardzības, atkarības, savstarpējo attiecību jautājumiem.
Paldies skolotājām Veltai Rullei un Sanitai Fjodorovai, kā arī mūsu šoferītim Oļegam! Paldies skolas vadībai par iespēju katrai klasei doties mācību ekskursijā!

Lineta Lauva