Labo darbu nedēļa

labie_darbi

No 17. līdz 23. oktobrim skolā uzmanība tika pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums- palīdzība kādam mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, piemājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem utt. Tie ir neskaitāmi darbiņi, kuriem ikdienā nepietiek laika vai motivācijas. Katram no mums bija  iespēja iesaistīties un līdzdarboties kādā no Labo darbu nedēļā pieteiktajām aktivitātēm, kas šajā mācību gadā bija redzamas skolas noformējumā. Kopā  ir pavadītas aktīvas,  dzīvespriecīgas stundas , strādājot, pēc darba dzerot tēju ar medusmaizi, sildoties pie ugunskura, kā arī izvārtoties  lapu kaudzē! Nedēļas dziļākā jēga un būtība ir mudināt cilvēkus darīt labu ne tikai Ziemassvētkos, bet arī ikdienā. Vienreiz izdarot  ko labu, Tu saproti, ka tas ir vienkārši, sagādā dubultu prieku – gan Tev pašam, gan tam, kuram palīdzēts!

Šogad esam apciemojuši divas dzīvnieku patversmes (7.b un 9.b), palīdzot to iemītniekiem. Esam sakārtojuši kabinetu (6.b),  uzšuvuši atstarotājus bērnudārzu bērniem (6.a). Ir salasītas ozolzīles  un nodotas mednieku kolektīvam “Selga –M”(11.). Prieku sagādājām arī pilsētas pansionāta iemītniekiem (sākumskolas ansamblis),iepriecinot  vecos ļaudis  ar rudenīgām dziesmām,  esam nomazgājuši skolas trepju margas, notīrījuši krāsu traipus no autobusa pieturas stikla, pagatavojuši rādāmo kociņu (8.b). Esam arī sakopuši futbola laukumu Gostiņos (5.b) un Kriškalnu kalnu (10.).Veiksmīgi ir sakrauta  malka ziemai Kristīnes saimniecībā (5.b). Un vēl daudzi darbiņi, kurus paveicām, saņemot pateicībā vien vārdu “Paldies!”- lielāko samaksu par padarīto! Milzīgs prieks par klasēm (īpaši 3.b, 5.b un 1.b),  kuras vienojās akcijā “Esmu jau izaudzis”, kuras rezultātā pilsētas bērnudārzi ir saņēmuši puzles, grāmatas , prāta spēles, rotaļļietas, lego, domino. Lai ziedojums iepriecina mazos! Vairot cilvēcību un sirsnīgas emocijas – galvenās lietas “Labo darbu nedēļā”. Mums kopā izdevās ! Atliek tikai cerēt , ka akcija ir beigusies, bet mūsu labie darbi dzīvos un turpināsies!

Aiga Bērziņa, Draudzīga skola koordinatore