Tautasbumbas kausa izcīņā

Tautasbumbas sacensības Sporta skolotāja V. Brikmane

21. februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika Aizkraukles novada sporta skolas rīkotās tautasbumbas kausa izcīņas sacensības zēniem un meitenēm 2001. g. dzimušajiem un jaunākiem.

Pļaviņu novada ģimnāzijas meiteņu komanda savā apakšgrupā, uzvarot Skrīveru un Aizkraukles pamatskolas komandas, izcīnīja pirmo vietu. Tālāk finālā cīnoties par sacensību medaļām un kausu tika pieveiktas Kokneses un par pirmo vietu Skrīveru komandas. Meitenēm sacensībās piedalījās septiņas skolu komandas.

Zēnu komanda savā apakšgrupā uzvarēja Pērses pamatskolas un Bebru pamatskolas komandas, bet piekāpās Kokneses komandai. Finālā, spēlējot ar otras apakšgrupas pirmo vietu Aizkraukles vidusskolu, tika piedzīvots zaudējums. Spēlē par trešo vietu tika uzvarēta Seces pamatskolas komanda un izcīnīta trešā vieta astoņu komandu konkurencē.

Sacensībās piedalījās:
Betija Beāte Damberga, Karīna Davidova, Samanta Seliverstova, Kitija Smirnova, Lineta Lauva, Enia Kaņepāja, Beāte Kaņepēja, Simona Līna Grundšteina, Līva Kārkliņa, Aleksa Dauškane;
Genādijs Circins, Kristers Daiļida, Rūdis Ruciņš – Vējiņš, Andis Treinis, Arvis Vaivads, Markuss Gābers, Artis Aizporietis, Hārdijs Eglons Mickevičs, Raivo Jankuns.