Skolas muzeja pulciņa dalība Skolu muzeju biedrības pasākumā
11. aprīļa rītā mūsu ceļš sākās Pļaviņu dzelzceļa stacijā, lai tālāk vestu uz Rīgu, kur Mežaparka Lielajā estrādē iekārtotajā ekspozīcijā “Dziesmusvētku telpa” piedalījāmies Skolu muzeju biedrības organizētajā pasākumā “Mana skola Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos”.
Pasākumā piedalījās pārstāvji no 26 Latvijas skolām. Iepazīstinājām sanākušos ar Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tradīciju mūsu skolā un smēlāmies iedvesmu skolas muzeja darbības un prezentēšanas prasmju uzlabošanai, klausoties citu skolu pārstāvju prezentācijās. Pasākuma noslēgumā aplūkojām Dziesmu un deju svētku ekspozīciju un izmantojām iespēju pa svētku dalībniekiem paredzētajām kāpnēm uzkāpt līdz pat estrādes augšai, kur dalījāmies iespaidos par patriotiskā un vienotā garā pavadīto dienu, kā arī baudījām Viviānas Ozolas izpildījumā viņas mīļāko kora dziesmu. Visi atzinām, ka pasākums bija interesants un aizraujošs.
Vēlam mūsu skolas korim panākums nākamajā skatē, kas izšķirs to, vai tas pārstāvēs mūsu skolu šī gada Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos!
Skolas muzeja pulciņa dalībniece Elīza Kurcalte