Pozitīvu izjūtu piepildītā diena

WhatsApp Image 2024-09-27 at 16.50.17

Trešdien, 25.septembrī Pļaviņu vidusskolas 8.a un 8.b klases skolēni kopā ar skolotājām: I. Briedi, S. Fjodorovu un S. Silirovu devās mācību ekskursijā uz Rīgu.
Vispirms VEF kultūras pilī tika vērots mūzikls “Klase”. Izrādes apmeklējumu atbalstīja iniciatīva “Latvijas skolas soma”. Jauniešus uzrunāja: aktuālais sižets, savstarpējo attiecību risinājums, profesionālais mākslinieku dziedājums, mūzikas stilu daudzveidība, deju ritmi un skolas videi piemērota scenogrāfija. Ikviens izjuta emocionālo pacēlumu izrādes laikā un vēl pēc tam.
Tika apmeklēts arī Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejs. Zinošu gidu pavadībā skolēni uzzināja par medicīnas vēsturi, senajām slimībām un medicīnas aprīkojumu, sākot no viduslaikiem līdz pat mūsdienām.
Skolēni mācību ekskursiju atzina par interesantu un aizraujošu piedzīvojumu!