Darba plāns 6. – 10. maijs

Pirmdiena, 6. maijs
Brīvdiena
Vēstures un sociālo zinību skolotāju biedrības skolēnu pētniecisko darbu konkursa “Vēsture ap mums – 2024″ fināls Rīgā (V. Kažemaka)

Otrdiena, 7. maijs
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
9.30 Administrācijas sanāksme 110. kab.
13.00 Centralizētā angļu valodas eksāmena pamatskolai mutvārdu daļas vērtēšanas standartizācija A. Upīša Skrīveru vidusskolā (I. Bicāla, V. Fjodorova, I. Ozoliņa)
15.10 PP sēde par mācību literatūras apstiprināšanu 201. kab.
MP sanāksme 201. kab.
Eiropas Parlamenta vēstnieku vadīta nodarbība 11. un 12. klasē “Eiropas parlamenta vēlēšanas 2024″
VAM nodarbības Jēkabpilī (G. Mozga)
Forums “Zaļais pavasaris Upīšos” Skrīveros (piedalās: K. Lodīte, A. Vītola, Ē. M. Saliņa, K. Ošlapa)

Trešdiena, 8. maijs
Apbalvošanas pasākums valsts olimpiāžu laureātiem un viņu pedagogiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē (piedalās: E. Pujāte, A. Striķis, K. Kondrāte, S. Silirova, A. Bērziņa, L. Avotiņa, izbraukšana no skolas plkst. 11.00)
Kursi “Mācību saturs un metodikas moduļi dabaszinībās 1. – 3. klasēs” Rīgā (S. Fišmeistare)
UNESCO ASP organizēts seminārs “Domā, radi, sadarbojies! Jaunrades un starpdisciplinaritātes nozīme mācību procesā” Rīgā (L. Ivanova)

Ceturtdiena, 9. maijs
13.00 Tikšanās ar Rodrigo Laviņa Hokeja skolas vadītāju, Hokeja kluba “Baltu Lūši” treneri Sandi Mežaraupu 316. kab.
Eiropas Parlamenta vēstnieku piedalīšanās Eiropas dienas pasākumā Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā Rēzeknē (E. Kurcalte, K. K. Brūniņa, V. Kažemaka)
Programmas “Lasīšanas veicināšanas kompetence un kultūra izglītības iestādēs” apguve Rīgā (S. Silirova)
8.b klases mācību ekskursija (R. Jakovļeva, A. Bērziņa)
17.30 3.b klases vecāku sapulce 115. kab.
18.00 2.b klases vacāku sapulce 118. kab.
18.00 9.a klases vecāku sapulce 216. kab.
EP vēstnieku organizētais konkurss “Latvija – 20 gadi Eiropas Savienībā”

Piektdiena, 10. maijs
18.00 Interešu izglītības kolektīvu koncerts svinību zālē

No 01.-10. maijam skolas bibliotēkā –izstāde “HOKEJS IENĀK BIBLIOTĒKĀ”