Darba plāns 22. – 26. aprīlis

Pirmdiena, 22. aprīlis
Jaunsardzes centra rīkotie kursi “Paplašinātās pirmās palīdzības 40 stundu programmas apgūšana” Daugavpilī (G. Mozga)

Otrdiena, 23. aprīlis
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
9.25 – 13.00 Starpdisciplinārs monitoringa darbs 9. klasēm:

15.10 Skolotāju sanāksme 201. kab.

Trešdiena, 24. aprīlis

Monitoringa darbs vidusskolai fizikā:

Monitoringa darbs vidusskolai bioloģijā:

Ceturtdiena, 25. aprīlis
Skaļās lasīšanas sacensības 5. kl. svinību zālē
15.00 – 17.00 VISC organizēts tiešsaistes seminārs skolēniem un skolotājiem par optimālā līmeņa centralizēto eksāmenu norisi
18.00 5.a klases vecāku sapulce 309. kab.
Eko forums “Vilnis VII” Aizkraukles novada vidusskolā (piedalās: K. Lodīte, E. Kurcalte, K. Ošlapa, Ē. M. Saliņa)

Piektdiena, 26. aprīlis
Olimpiskā diena
ZPD reģionālā konference tiešsaistē (piedalās: I. Ambaine, L. Lukss, V. Kažemaka) 19./20. kab.
13.00 – 17.00 VISC organizēts tiešsaistes seminārs skolēniem un skolotājiem par augstākā līmeņa centralizēto eksāmenu norisi
6.b klases mācību ekskursija (izbraukšana no skolas 9.00)
Jaunsardzes centra 2. novada pārvaldes rīkota Ierindas nometne Ilūkstē (G. Mozga)