Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau piecpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” (9. – 15.oktobrim), kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.
Akcijas moto: Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!
Nedēļas garumā 1.a un 11. klases skolēni, viņu vecāki un audzinātājas piepildīja “Drosmes kastes”, lai sadarbībā ar Omniva tās nosūtu uz Bērnu slimnīcu. Ikvienam bērnam nonākšana slimnīcā var būt ļoti satraucoša, jo jāsaskaras ar nepazīstamu vidi un svešiem cilvēkiem, jāveic dažādi izmeklējumi un manipulācijas, kas var šķist biedējošas un būt arī patiešām nepatīkamas. Lai iedrošinātu un apbalvotu gan mazos, gan lielos pacientus par izrādīto drosmi, Bērnu slimnīcā jau vairākus gadus atrodama “Drosmes kaste”, no kuras katrs bērns vai pusaudzis pēc izmeklējuma vai manipulācijas var izvēlēties sev tīkamu rotaļlietu.
Labus darbus var darīt ik dienu, tādēļ apņemamies tos darīt paši un mudinām tos darīt citiem!

11. klases skolniece Anastasija Gorpeņuka