Kopā mēs varam daudz

Sākot ar 21. martu, Pļaviņu vidusskolas 2. stāva foajē katru starpbrīdi un pēc mācību stundām notiek liela rosība. Kopīgiem spēkiem tiek darināts maskēšanas tīkls Ukrainai. Lieli un mazi skolēni un skolas darbinieki tīklā cenšas iepīt cerību pēc miera un atbalstu Ukrainas tautai, kas cīnās par savu zemi un valsti.
Ar tīkla darināšanu skola iesaistās biedrības “Laime Saimē” organizētajā atbalsta akcijā Ukrainai. Nedēļas laika tapa 9 x 6 metri liels maskēšanas tīkls.
Liels paldies vecākiem un darbiniekiem par sagādātajiem auduma atgriezumiem un ziedotajiem apģērbiem. Paldies ikvienam par ieguldījumu kopīgajā veikumā.
Nākamajā nedēļā tīkla darināšanu turpināsim, tāpēc aicinām papildināt skolas audumu atgriezumu krājumus. Būsim ļoti pateicīgi gan par iepriekš sagatavotām strēmelēm (2 – 3 cm platumā, 30 cm garumā), gan par lielākiem audumu atgriezumiem un nevajadzīgu apģērbu.
Ar labām domām un kopīgu darbošanos varam sniegt savu artavu Ukrainas atbalstam!