Aizritējusi 4. skolu šaha olimpiāde

Aizsākot 2018. gadā iesākto tradīciju, arī pagājušā gada nogalē tika rīkota olimpiāde. Tajā piedalījās 150 dalībnieki no 64 dažādām skolām. Olimpiāde notika attālināti platformā lichess.org.
Esmu gandarīta par mūsu skolas skolēniem: Arvīdu Osipauski (4.a) un Sindiju Krasovsku (3.a), kuri šādā sarežģītā situācijā piedalījās olimpiādē, jo attālināti spēlējot bija jāpiedzīvo uztraukuma pilnus mirkļus pieslēdzoties un izdarot gājienus, jo sistēmā turnīra laikā bija arī traucējumi.
Mūsu skola tika vērtēta starp Zemgales reģiona 18 skolām. Sākumskolas grupā Arvīds un Sindija iekļuva desmitniekā, izcīnot 5. un 8. vietu.
Latvijas šaha federācija izteica pateicību mūsu skolai par audzēkņu dalību olimpiādē un uzdāvināja šaha pulciņam jaunus, kvalitatīvus šaha komplektus.
Paldies vecākiem par atbalstu!

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja

IMG_20210902_115828 Sindija