Smejies vesels!

1-aprilisAprīļa pirmā diena pasaulē ir pazīstama kā Joku jeb smieklu diena, kad varam savā starpā izspēlēt dažādus jokus, sīkas blēdības. Par to, kā radās pirmā aprīļa joki un kāpēc cilvēki šajā dienā cenšas izjokot viens otru, vienotas teorijas nav. Saskaņā ar vienu no tām Joku diena saistīta ar pavasara iestāšanos, kad dabā ir mainīgi laikapstākļi – vienu dienu spīd saule, bet jau nākamajā snieg sniegs. Bet, lai kā arī nebūtu, mēs taču zinām, ka smiekli ir veselīgi. Kādam smiekli ir zāles pret sliktu garastāvokli, cits smaidot izdzīvo katru dienu! Un, ja blakām kāds smejas, tas nozīmē, ka Jūs dāvājat ļaudīm prieku.
Lai izdodas pavadīt dienu labā garastāvoklī, jokojoties ģimenes lokā, ar draugiem, skolotājiem vai kolēģiem!

6.a klases preses ministrija.