Mūsu skolēni „ēnoja”

enu-dienaŠī gada 14. februārī 57 Pļaviņu novada ģimnāzijas 5. – 12. klašu skolēni piedalījās Ēnu dienā. Tā ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Mūsu skolēni „ēnoja” dažādu profesiju pārstāvjus – izpilddirektora, policista, mežkopja, zirgkopja, neatliekamās palīdzības ārsta palīga, mākslas skolas skolotāja, speciālā pedagoga, kārtības policijas nodaļas inspektora, fizioterapeita, sporta ārsta, datordizainera, aktiera, mežizstrādes operatora, šuvēja – meistara, friziera, pirmsskolas skolotāja, jauniešu lietu speciālista, VUGD ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes vecākā inspektora, pārdošanas menedžera, domes priekšsēdētāja, bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja, sākumsskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra vadītājas, stjuarta, alus darītāja, valdes priekšsēdētāja un karavīra profesijas. Paldies darba devējiem par iespēju iepazīt plašo profesiju pasauli, skolēniem gūstot reālu priekštatu par ikdienas darbu un ceram uz turpmāku sadarbību!

Ingrīda Bērziņa, pedagogs karjeras konsultants