Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Draudzīgā skola oktobrī

virsi_rudens-664x443
Oktoberis – saka veci ļaudis un tieši tāpat sarunā dēvē iebuktētu platmali vai piebaldzēnu melno cilindru. Tas laiks nu ir klāt, par kuru sūrojamies: auksti nav, bet dikti dzesē.
Oktobris – neparasti bagāts mēnesis ar rakstnieku dzimšanas dienām: Anšlavs Eglītis, Anna Brigadere, Elīna Zālīte, Aleksandrs Čaks, Eduards Veidenbaums.
Oktobrī sākas arī veļu laiks, no Miķeļiem (29.septembrī) līdz Mārtiņiem (10.novembrī) Latvijā ir lielie veļu godi, tur mēs visi satiekamies, tikai nesaredzamies, bet pamājam cits citam ar gaišu sveces liesmiņu.
1.oktobris – Starptautiskā veco ļaužu diena. Šogad esam uzrunājuši 5.-12.klašu kolektīvus sarūpēt vilnas zeķītes Pļaviņu pansionāta vecajiem ļaudīm un gaidīsim klašu sūtījumus līdz 5.oktobrim 311.kabinetā. Protams, mums var pievienoties arī skolotāji, skolas darbinieki, sākumskolas klases.
Dodot visvairāk saņem pats devējs, atcerieties šo senču gudrību un sajūtieties laimīgi!
Baudiet un iekrājiet ziemas vakariem ābolu smaržu, pīlādžogu sulīgos krāsu toņus, dzērvju nedaudz satrauktās klaigas; tas viss kopā dod ierasto drošības sajūtu – viss notiek, viss turpinās …

Velta Rulle, Draudzīgās skolas koordinatore

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu