3. b klases Labais Darbs

Šajā mācību gadā mēs, 3.b klases skolēni, cītīgi darbojamies projektā “Sporto visa klase”. Projektā svarīgs ir ne tikai sports, bet arī sasniegumi mācībās un  mūsu prasme sadarboties, veicot kādu labu darbu.

Tā 19. aprīlī mēs kopā ar  audzinātāju un vecākiem devāmies veikt Labo Darbu uz Jēkabpils dzīvnieku patversmi.

Mēs saziedojām un uz patversmi aizvedām segas, spilvenus,  kakla siksnas, suņu barību, lai dzīvniekiem tur būtu labāk.

Patversmē mūs sagaidīja dzīvnieku kopēja, kura pastāstīja par nelaimē nonākušajiem suņiem un kaķiem. Šobrīd patversmē uzturas 25 suņi un 6 kaķi. Viens suns bija pamests, citam nomiris saimnieks, vēl kāds aizklīdis no mājām. Suņi bija tik dažādi – jautri, baisi, mīlīgi, nobijušies, palaidnīgi. Dažus suņus drīkstēja paglaudīt.

Esam priecīgi, ka varējām palīdzēt. Novēlam, lai dzīvnieki atrastu gādīgus saimniekus un mājas, kurās viņi būtu mīlēti!

3.b klase

Komentēt