“Iespējamā misija“ 2017

cilveks

Katru gadu “Iespējamās misijas” organizētāji Latvijā piesaista, sagatavo un atbalsta darbam Latvijas skolās labākos augstskolu absolventus, profesionāļus ar līdera dotībām, kas ar savu enerģiju un uzņēmību palīdz radīt pozitīvas pārmaiņas klasē, skolā. Arī Pļaviņu novada ģimnāzijā 2017.gada 3.martā viesojās atraktīvi un erudīti dažādu profesiju, institūciju pārstāvji, kuri dalījās savās prasmēs, aroda īpatnībās vai dzīvesstāstos. Vai viesiem izdevās paaugstināt skolēnu interesi un motivāciju mācīties? Vai sadzirdējām pamācību sapņot, domāt,  ieteikumus izvirzīt un sasniegt augstus mērķus? Tika novadītas dažādas mācību stundas, ienesot reālo dzīvi skolā. 9 talantīgi un mērķtiecīgi dažādu jomu pārstāvji bija un ir pārliecināti, ka ikviens cilvēks var attīstīt un sekmīgi lietot savus talantus, ja ir vēlme to darīt! Iespējams, ka tiešī šī diena bija  palīdzība skolēniem kļūt neatkarīgiem un atbildīgiem par savu mācīšanos, kā arī  iespēja veicināt  motivāciju, prieku un pārliecību mācīties un sasniegt augstus rezultātus. Paldies visiem  kustības DRAUDZĪGA SKOLA rīkotās akcijas “Iespējamā misija” dalībniekiem (Ivetai Ušackai, Ilutai Kaņepējai, Aleksandram Andronovam, Ņinai Maškovai, Sandrai Pumpurei, Jurim Ikauniekam, Jurim Brūniņam, Elitai Kaņepējai un Artim Leončikam) par pozitīvismu, drosmi un kopābūšanas iepēju!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu