Marta ieskaņās

pavasarisIr aizritējuši trīs gari un darbīgi ziemas mēneši, kas priecēja ar biezu un noturīgu sniega kārtu. Pēdējais ziemas mēnesis – februāris mūs pārsteidza ar straujām laika maiņām – arī saule mēdza parādīties no rītiem, lai ceļš uz skolu būtu gaišāks, kamēr sals knieba skolēniem degunos. Ziema bija labs atgādinājums tam, ka gada tumšajā laikā, kad trūkst vitamīnu, mums jārūpējas par savu veselību, dzerot veselīgas zāļu tējas ar medu. (Slimību ārā – veselību iekšā!)

Plaukstas stiepiena attālumā – kokos, zem plānā ledus, aizsalušajās puķu dobēs un putnu ligzdās mājo pavasaris. Pagaidām tas nav pārāk drošs, lai nāktu ziemas vietā, bet solās mūs visus drīz apciemot ar siltiem saules stariem, salātzaļiem koku pumpuriem, garākām dienām, ieviešot prieku mūsu sirdīs.

Sagaidīsim pavasari kopā 20.martā plkst. 12:29.

Caur birzi brauc ziedonis mirdzošs un balts,

dzelteniem pieneņziedu ratiem.

Līkst bērzi vēsmā un sveicienu šalc

zaļu tauriņu pilniem matiem.

/Fricis Bārda/

Preses ministrija