Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības tautas bumbā

bumba16.februārī  Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu un meiteņu komandas  devās uz Aizkraukles novada sporta skolas reģionālajām sacensībām tautas bumbā. Sacensībās piedalījās Aizkraukles, Daudzes, Pērses, Kokneses, Skrīveru, Neretas, Seces un  Bebru skolu zēnu un meiteņu komandas.
Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu komanda nezaudēja nevienu spēli savā apakšgrupā. Fināla spēlē sīvā cīņā tika zaudēts Kokneses un Daudzes komandai  un kopvērtējumā no 12 komandām izcīnīta 3. vieta. Komandā spēlēja: Daniels Cukanovs, Danijs Isaks, Linards Lukss, Raivo Kaņepējs, Markuss Marcinkevičs, Roberts Mačs, Artjoms Zagorskis, Toms Aizporietis.
Mūsu skolas meiteņu komanda no 7 komandām izcīnīja 6. vietu.
Komandā spēlēja: Nikola Gasperoviča, Krista Stūre, Ruža Everita Megija, Paeglīte Megija, Ieva Ambaine, Tīna Rudbārža, Luīze Jakovļeva, Katrīna Pušķeļa, Linda Djubina.
Paldies visiem dalībniekiem par cīņassparu, tiekamies tautas bumbas treniņos! Paldies Samantai un Kitijai par spēļu iemūžināšanu un dalībnieku pieskatīšanu!

Sporta skolotāji

Komentēt