Pļaviņu novada ģimnāzijā – Ziemassvētku tirdziņš

smu15.decembrī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika Ziemassvētku tirdziņš, kurā varēja nopirkt skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) produkciju. Tajā piedalījās 10. un 11. klases skolēni ar saviem izstrādājumiem, kuri tika darināti SMU programmas ietvaros.

Skolēni bija apmierināti ar pārdoto preču daudzumu un gūto tirdzniecības pieredzi. Bija ieradušies arī viesi. Viņu vidū bija Pļaviņu novada uzņēmēji: Mārtiņš Daģis (SIA Ecos alus darītava “Bursh”), Santa Zālīte (SIA Luste SZ), Andris Zeps (SIA Smaile AZ),  Kārlis Putniņš  (SIA Kamerūns),  Ivans Kononovs  (SIA Pato 1), Anita Jankune  (SIA Savija), Aivars Skābarnieks  (SIA Odzienas muiža).  Sarunājoties ar skolēniem, tika uzdoti jautājumi, sniegti  padomi, izteikti priekšlikumi.

Paldies skolēniem, kuri uzdrīkstējās sākt ko jaunu!

Paldies viesiem par labiem vārdiem un padomiem!

Paldies apmeklētājiem par atbalstu Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmumiem!

SMU konsultante – Mārīte Skrabutena