Rūdis Ruciņš Vējiņš – Lielais stāstnieks

logoŠ. g. 26. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā norisinājās Bērnu un jauniešu folkloras kustības „Pulkā eimu, pulkā teku”  XX stāstnieku konkursa fināls „Teci, teci, valodiņa- 2016”. Šī gada konkursa tēma bija „Zinu, zinu tēva sētu!”.

Pļaviņu novada ģimnāzijas 9.a klases skolnieks Rūdis Ruciņš Vējiņš pēc uzvaras Piedaugavas novadu konkursa kārtā tika izvirzīts uz šim finālsacensībām valsts mērogā. Konkursa vecākajā grupā piedalījās 17 jaunieši – to vidū arī Rūdis un ieguva Lielā stāstnieka titulu, kā arī Valsts izglītības un satura centra II pakāpes diplomu.

Paldies Rūda vecākiem par atbalstu, paldies visiem, kas sūtīja mums labas domas un vēlējumus!  Gandarījums par sasniegto, prieks un lepnums, ka mūsu skolā mācās viens no Latvijas labākajiem stāstniekiem, ir labākā dāvana, sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam!

Skolotāja Silga