7.a klases ekskursija

7a_ekskursijaPiektdiena bija auksta un apmākusies, bet tas nespēja sabojāt mums došanās prieku 14.oktobrī 7.a klases mācību ekskursijā uz Siguldu!

Sākumā braucām uz Turaidas muzejrezervātu, kur vecāki mums bija sagatavojuši pārsteigumu – nelielas orientēšanās sacensības: “Tūkstošgadu stāsts”, sadaloties četrās komandās, katrai komandai tika izdalītas kartes un uzdevumu lapas, kuras vajadzēja izpildīt. Pēc orientēšanās spēles bija neliela apbalvošana un mana komanda ieguva pirmo vietu. Par to esmu ļoti priecīga!

Pēc tam braucām uz šķēršļu parku “Tarzāns”. Sākumā biju nobijusies un domāju, ka neiešu šo šķēršļu joslu, taču klasebiedri uzmundrināja, pierunāja. Tad nu sākām iet trasi vienu līmeni pēc otra, līdz kamēr es biju izgājusi četrus no sešiem. Tālāk gan izlēmu neturpināt, jo biju jau patērējusi daudz spēkus. Andris un Kristaps izgāja visas sešas šķēršļu joslas!

Gribētu vēlreiz aizbraukt šāda tipa ekskursijā un, manuprāt, viena no labākajām ekskursijām, kurā mūsu klase bijusi. Šajā ekskursijā iemācījos, ka bailes ne vienmēr ir tik lielas, kā izliekas un, ja ir bail no augstuma, tāpat kā man, iesaku aizbraukt tik un tā, jo galvenais ir saprast, ka ar tevi nekas slikts nevar notikt!

7.a klases skolniece Anna Esiņa