Apsveikums!

apsveikumsDivpadsmitie! Iespējams, ka dzīvē nav nekā grūtāka par izvēli – ko darīt? Palīdzēt, uzsmaidīt, sadarboties vai mainīties, draudzēties,  ieklausīties, mācīties, sadzirdēt, atgrūst vai pieglausties? Katra izvēle virza Jūsu  dzīvi tālāk un norāda, kurā virzienā varat augt un attīstīties – ja vien to vēlaties. Jūs visās malās meklējat, kurš varētu būt tas, kas spēs pārveidot pasauli, līdz kādu dienu saprotat, ka varbūt tas esmu es pats. Tāpēc – lai izdodas būt tiem, kas esat, pasaulē, kura pastāvīgi vēlas mūs padarīt par kaut ko citu – tas ir liels sasniegums.  Atcerieties – uzvara sākas ar uzvaru pašam pār sevi. Lai skan: “Es to varu! Es zinu! Es nebaidos!”. Šo vārdu atbalss ir patiešām bezgalīga. Kad būsiet tos pateikuši, tie pārvērtīsies enerģijā, kļūs par neredzamu dzinuli, kas virzīs Jūs uz priekšu. Pasaule ieraudzīs Jūsu spēku un noticēs tam. Veiksmi!

Draudzīga skola