Draudzīga skola maijā iesaka!

draudziga-skolaMaijs spēcina ar spirgtumu un silto laiku. Ik diena kļūst aktīvāka, arvien biežāk rīkojam kopā sanākšanas ar saviem mīļajiem, vairāk laika pavadām svaigā gaisā, daļai no mums tas ir aizņemts mēnesis – skolas gads tuvojas noslēgumam, jākārto gan eksāmeni, gan parādi. Bet katru brīdi, ko sniedz pavasaris, esam pelnījuši – lai priecātos un svētīgi pavadītu dienas maija plaukumā raugoties vai smaržīgā ziedu pļavā iegrimstot. Šis mēnesis ir apkārtnes izzināšanas mēnesis, kad Draudzīga skola aicina skolēnus, vecākus un citus interesentus īstenot tuvākas un tālākas apkārtnes izzināšanas aktivitātes – pārgājienus individuāli vai ekskursijas grupās, iepazīstot savu dzimto novadu, tās kultūrvēsturiskos pieminekļus un nozīmīgākās vietas. Aiziet! Braucam! Skatāmies! Apmeklējam!
Lai mums saulains, krāsains un darbīgs maijs! Ļausimies it visam, ko tas piedāvā, ‒ izmēģināsim jaunas idejas un prasmes, iepazīsim jaunas vietas un novērtēsim sen zināmas vērtības ekskursijas laikā vai klases pasākumā dabā!

Draudzīga skola