Hipiji parāda sevi!

hipijiHipiju kustība izveidojās 20. gs. 60. gados ASV un kļuva ļoti populāra jauniešu vidū. Hipiju sauklis “Miers un mīlestība” ir dzirdams arī šodien, tie bieži vien iepina savos matos ziedus, dāvāja tos garāmgājējiem, tādēļ viņus sāka dēvēt par puķu bērniem, kurus nesatrauca nauda, slava, panākumi, bet interesēja austrumu reliģijas, meditācija, daba, veģetārisms.
Ielāpiem un izšūtiem ziediem rotāts apģērbs, džinsu bikses, krelles, pītas rokassprādzes, batikots apģērbs- visu varējām vērot Modes nedēļas trešās dienas domonstrējumos! Skolas HIPIJI ir Guna Elīte, Linda Kudrjavceva, Lineta Lauva un Viktorija Mateša.
MODES NEDĒĻAS finālā cīnīsies Artūrs Mizāns un Gints Zīle(hipsteri), Anželika Žukova un Viviāna Nikaļuka (popārts), Guna Elīte, Linda Kudrjavceva, Lineta Lauva un Viktorija Mateša (hipiji).