Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Konkurss “Vai tu zini, vai tu proti?”

13. martā Odzienas skolā, priecājoties par pavasara tuvošanos, pulcējāmies skolas mazajā zālē, lai pirms brīvdienām pārbaudītu zināšanas un prasmes komandu konkursā “Vai tu zini? Vai tu proti?” .
Lai stiprinātu patriotismu, valstisko apziņu, pārsvarā jautājumu tematika bija saistīta ar mūsu novadu, Latviju: gan par to , ko esam apguvuši mācību stundās, gan ko esam uzzinājuši dažādos citos informācijas avotos.
Konkursā piedalījās trīs skolēnu komandas un īpaši priecājāmies, ka izveidojās arī vecāku komanda, lai arī nepilnā sastāvā. Pārsvarā uz visiem jautājumiem komandu dalībnieki varēja sniegt atbildes. Konkurss noslēdzās ar VI kārtu, kurā vajadzēja pierādīt spēju koncentrēties, izdomu un pirkstu veiklību papīra locīšanā. Tur vislabāk veicās vecāku komandai.
Brīžos, kad komandu dalībniekiem ļāvām atpūsties, arī skatītājiem bija iespēja nopelnīt šokolādes naudiņu par pareizi atbildētu jautājumu vai uzminētu mīklu.
Konkursā 1. vietu ieguva komanda “LAS”- Agita Lindenberga, Sinora Lazdiņa, 2./3. vietu dalīja divas komandas: “Krutās pankūkas”- Megija Lazdiņa, Annija Kazaka, Agnija Katkeviča, Edgars Smirnovs un “Zirdziņi”- Elīna Skābarniece, Evelīna Skābarniece, Līva Čepule, Antra Čepule. Atzinību godam nopelnīja ”Nezinīši”- Evija Mahliņeca, Reinis Eiduks, Jānis Orlovs, Kristīne Lindenberga.
Paldies visiem konkursa dalībniekiem!

Skolotāja Aiga Čepule

IMG_1350 IMG_1352 IMG_1354 IMG_1362 IMG_1364

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu