Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

,,Tēvu valoda ir kā noslēpts Dieva avots…” (A.Kronvalds.)

Praktiski tūlīt pēc ziemas brīvdienām-10.janvārī- vienkop pulcējās mūsu skolas labākie latviešu valodas pratēji un erudītākie literāti – pavisam 25 ! Skolēniem bija jāparāda vispusīgas valodas lietošanas prasmes, sava erudīcija – interese par notikumiem kultūrā un literatūrā, kā arī radošums jeb kreativitāte.

8.-9. klašu grupā konkurēja 18 dalībnieku. Prieks, ka meiteņu vidū – arī zēns! Apsveicam par iegūto 1.vietu Megiju Lazdiņu(8.e) un Elīnu Mahliņecu (9.e), par iegūto 2.vietu – Elīnu Kanču (8.a) un Lieni Lakstīgalu (9.b), par iegūto 3. vietu – Dairu Melbārdi (8.b) un Leldi Kiopu(9.b)!

11.-12. klašu grupā sacentās 7 meitenes. Apsveicam 1.vietas ieguvēju Līgu Āboliņu (12.), 2.vietas ieguvēju Dagniju Kiseļevu un Lauru Kalniņu -3.vietas ieguvēju!

Paldies visiem olimpiādes dalībniekiem par ieguldīto darbu, latviešu valodas un literatūras skolotājām I.Upeniecei, A.Lasmanei, I.Ozoliņai, L.Avotiņai, S.Stučkai – par kvalitatīvu ikdienas darbu, olimpiādes darbu izveidošanu, vērtēšanu, skolēnu motivēšanu un atbalstīšanu.

Vēlu mūsu skolas labākajiem valodniekiem veiksmīgu startu starpnovadu olimpiādēs 20.janvārī Koknesē un 27.janvārī Pļaviņās!

Latviešu valodas un literatūras MK vadītāja V.Rulle

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu