Basketbola ziņas

Basketbola sacensības 28. novembrī Aizkraukles novada ģimnāzijas sporta zālē notika Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbola kausa izcīņā vecākajā grupā jauniešiem (1995.g.dz. un jaun.) Pļaviņu novada ģimnāzijas komanda izcīnīja pirmo vietu. Uzvaras tika izcīnītas visās spēlēs. Ar rezultātu 35:11 tika uzvarēta Aizkraukles NĢ, 40:6 A.U. Skrīveru vsk, 23:18 I.G.Kokneses vsk, 43:17 Neretas vsk., 26:12 Aizkraukles 1.vsk.

Komandā spēlēja: D.Kaņepējs, K.Lotuhovs,N. E. Mickevičs, A.Arnītis,G.Sirmais, A.Saulītis, A.Apkalns, G.Zīle, M.Vilkaplāters.

12.decembrī I.G.Kokneses vsk. norisinājās basketbola kausa izcīņa vidējās grupas zēniem (1998.g.dz. un jaunākiem). Sacensībās piedalījās septiņu skolu komandas. Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu komanda savā apakšgrupā uzvarēja 16:6 Daudzeses psk., 40:1 Sunākstes psk., bet sīvā cīņā ar 19:20 piekāpās A.U.Skrīveru vsk. komandai.

Spēlējot pusfinālā pret I.G.Kokneses vsk. tika piedzīvots zaudējums 18:29.
Cīnoties par 3. vietu zaudējums ar 16:19 pret Seces vsk. Sacensību uzvarētāji I.G.Kokneses vsk. finālā ar 19:16 pārspēja A.U.Skrīveru vsk.

Komandā spēlēja: E. Lūciņš, I.Babaks, A.Mizāns, G.Kapteinis, R.Paļčevskis A.Jermakovs, E. Mickevičs, K.Mežmalis, O.Cielavs, K.Krastiņš, P.Golmeisters.