Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

80. Žetona vakars

80. Žetona vakars, Pļaviņu novada ģimnāzija Šogad sveču dienā, 2.februārī, ģimnāzija pulcēja absolventus uz kārtējo, bet šogad īpašo jubilejas Žetona vakaru.

Tajā žetoni kā skolas simbols tika dāvināti Artūram Buševicam, Edvīnam Dravniekam, Kristam Esiņam, Žanetei Felsai, Elizabetei Feoktistovai, Viktorijai Grugulei, Elīnai Ievai Ivbulei, Henrijam Knodzem, Vladimiram Petkunam, Renātam Tirziņam, Edgaram Vībānam, Oskaram Zeicam, Alisei Bērziņai, Kristapam Blitsonam, Kristeram Gredzenam, Dāvim Ieviņam, Henrijam Jaudzemam, Jevgēnijam Jurkevičam, Kasparam Lapam, Sergejam Nikaļukam, Viktorijai Perecai, Zanei Priedei, Elvim Rubīnam, Andrejam Sīmanim, Montai Štālbergai, Sigitai Zablockai, Marekam Zenfam, viņu audzinātājām Ivetai Krastiņai un Aigai Bērziņai.

Vērtīgu dāvanu skolai uzdāvināja 2003.gada absolventi. Paldies viņiem par to!

Savus skolasbiedrus sveica arī pagājušā gada absolventi un 1953.gada absolvents Jānis Brikmanis. Paldies par vēlējumiem!

12.a,b klašu skolēnus, skolotājas un skolas saimi sveica Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas 1.vietnieks Ainārs Arnītis.

Tika sumināti un apbalvoti ar kausiem, medaļām un diplomiem 1. – 3.vietu ieguvēji simt soda metienos. Tie bija Arita Lukss, Edgars Arnītis (1.vieta), Alise Bērziņa, Kaspars Lotuhovs(2.vieta), Baiba Matuka, Norberts Mickevičs (3.vieta).Malači!

Pēc tam sekoja 12.klašu teatrāli uzvedumi. Priecēja 12.–to azartprieks un vēlme iepriecināt skatītājus.

Paldies 11.klašu skolēniem, viņu audzinātājai S.Stučkai par svētku radīšanu skolā un vakarā, visām klasēm un klašu audzinātājiem, kas noformēja savas klašu telpas un skolas gaiteņus, lai sagaidītu savus absolventus, A.Saulītim par pasākuma apskaņošanu, skolotājai I.Volānei par dekoriem, Pļaviņu mākslas skolas direktorei I.Ušackai un G. Daugavietim un jaunajiem māksliniekiem par izstādi skolā, skolas direktoram V.Samohinam par greznajiem aizkariem skatuvei.
Vakars noslēdzās ar balli.

Paldies visiem, kas atcerējās savu skolu 2013.gada 1.februāra sestdienā, tas ir, 2.februārī. Uz tikšanos 2014.gada 1.februāra sestdienā!

P.S. Vēlos piebilst, ka Žetona vakars ir absolventu vakars, kurā piedalās 11.un 12.klašu skolēni, ne citu klašu skolēni, neradīsim pārpratumus un gaidīsim šo vakaru, kad būsim 11.vai 12.klasē!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu