Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņa basketbolā A grupā

Henrijs Knodze

27. novembrī Aizkrauklē notika kausa izcīņa basketbolā, kurā piedalījās arī mūsu skolas pārstāvji. Piecu komandu konkurencē mūsu skolas basketbolisti ieguva augsto otro vietu, sev priekšā atstājot Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu. Mūsu sportisti spēlēja pārliecinoši, pretinieku komandas uzvarot vismaz par desmit punktiem, tomēr pret Koknesi nācās sīvi cīnīties, un gala rezultātā zaudēt par nieka vienu punktu.

Pļaviņu novada ģimnāzijas komandā spēlēja – Deins Kaņepējs, Kaspars Lotuhovs, Henrijs Knodze, Edvīns Dravnieks, Henrijs Jaudzems, Norberts Mickevičs, Arnolds Arnītis, Gvido Sirmais.
Rezultatīvākie – Henrijs Knodze (26 p.) un Norberts Mickevičs (24 p.).

Skolotāja – Vita Brikmane.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu