Pie mums viesojas komponists Didzis Rijnieks

Komponists Didzis Rijnieks viesojas Pļaviņu novada ģimnāzijā A.Lasmane, direktora vietniece

7. novembrī skolā ar 1. – 4.klašu skolēniem tikās komponists Didzis Rijnieks ar programmu „Par ko kļūt?”.

Komponists šajā programmā ir uzsvēris, ka jau no mazām dienām mēs mācām saviem bērniem darba tikumu, sapratni, ka bez ieguldītā darba nebūs panākumu. Profesiju ir tik daudz. Dažas bērni pazīst jau no mazotnes. Dakteris, skolotājs, policists, celtnieks, pavārs, šoferis, pārdevējs… – tās nosauks katrs. Lai kādu profesiju izvēlētos, katra no tām ir godājama un vajadzīga. To novērtēja arī mūsu skolas skolēni, darbojoties līdzi komponista dziedātajām dziesmām, atbildot uz jautājumiem par profesijām. Priecēja mūsu skolēnu atraktivitāte, zināšanas par profesijām.

Paldies 1. – 4.klašu skolēnu vecākiem, kas atbalstīja savu bērnu piedalīšanos šajā pasākumā un 1. – 4.klašu audzinātājiem, kas rosināja vecākus atbalstīt bērnu vēlmi tikties ar komponistu D.Rijnieku.

Paldies māksliniekam, kas katru gadu mūsu skolas mazākajiem skolēniem atved jaunu sagatavotu programmu, par viņa profesionalitāti, nododot savu mākslu skolēniem.

Lūk, fotogrāfijas no pasākuma!