Odzienas filiāles komanda uzvar starpskolu konkursā

Odzienas komandaAlla Zaharovska

27.aprīlī Odzienas filiāles 8.klases komanda devās uz ikgadējo – 15.starpskolu konkursu „Erudīts 2010”, kas šogad notika Meņģeles pamatskolā. Konkursā vēl piedalījās komandas no Taurupes vidusskolas, Meņģeles pamatskolas (pagājušā gada uzvarētāja),Pērses pamatskolas, Mazozolu pamatskolas.

Konkursa pirmie uzdevumi bija jāveic datorā. Jautājumi bija gan no fizikas, matemātikas, latviešu valodas un literatūras, ķīmijas, bioloģijas, informātikas, mājturības, angļu valodas, ģeogrāfijas, gan vizuālās mākslas.

Pēc tam veicām uzdevumus pa „stacijām”. Kopvērtējumā mūsu iegūto punktu skaits bija visaugstākais un rezultātā – iegūta godpilnā 1. vieta. Līdzīgi kā Eirovīzijā – nākamais konkurss notiks šī gada uzvarētāju skolā. Tātad nākošgad mūsu skolai jāuzņemas organizatora loma un jāaicina dalībnieki pie mums.

Odzienas komanda – Rūdis Eiduks, Dagnija Kiseļeva, Alise Zirjanova, Dainis Lapiņš.