11.b konkursā „Dodies ceļojumā pa Latviju” iegūst 2. vietu

Renāte Korņetova, 11.b. klase

Mēs, 11.b. klase, piedalījāmies konkursā „Dodies ceļojumā pa Latviju”, ko rīkoja tūrisma firma Travel RSP un Krišjāņa Barona muzejs. Vispirms izstrādājām maršrutu, iekļaujot tajā gan vēsturiskus, gan kultūras objektus. Tad jaukā svētdienā devāmies pārgājienā un nofotografējāmies pie apskatāmajiem objektiem. Aprakstu kopā ar bildēm nosūtījām konkursa rīkotājiem.

Pēc pāris nedēļām klases audzinātāja Silga paziņoja, ka esam tikuši konkursa finālā, kurš notika sestdien, 7. novembrī. Finālā bija jāpiedalās klases audzinātājai un 5 cilvēkiem no klases, kuri prezentēs maršrutu. Klases izvirzīti, devāmies uz Rīgu: Es, Renāte Korņetova, Sabīne Auziņa, Simona Zvirgzdiņa, Rita Lazda, Aleksandrs Krasutins un klases audzinātāja Silga Stučka.
Krišjāņa Barona muzejā mūs iepazīstināja ar K. Barona pēdējiem dzīves gadiem, dainu vākšanas darbu un muzeja telpu vēsturi. Muzejā varēja apskatīt K. Barona dzīvojamo istabu, tā laika mēbeles, viņa portretus, fotogrāfijas un arī oriģinālos darbus.

Pēc muzeja izpētīšanas sākās konkursa fināls. Prezentāciju sākām paši pirmie. Pēc mums uzstājās skolas gan no vecākās grupas, gan vidējās grupas un arī no jaunākās grupas. Katra skolas tika vērtēta savā grupā. Mēs ieguvām 2. vietu vecākajā grupā. Bijām un vēl joprojām esam priecīgi par sasniegto.