Ziemassvētku apsveikums

Ziemassvētku sveceSkolas direktors Vladimirs Samohins

Cienījamie skolēni un skolotāji, mani kolēģi, domubiedri un visi pārējie!

Pie durvīm klauvē Ziemassvētku vakars, un arī gadu mija ir tepat līdzās. Varbūt ne gluži balti, bet noteikti gaiši un mīļi ziemas saulgrieži sasniedz katru no mums. Jo, par spīti gadalaiku kaprīzēm, globālām problēmām un ikdienas steigai, galvenie svētku sajūtas radītāji esam mēs paši – mūsu domas, mūsu sapņi un mūsu ieceres.

Tāpēc, atskatoties uz aizvadīto gadu, es aicinu atcerēties un atmiņā izcelt labo – veiksmes, panākumus, uzvaras, gandarījumu un prieku. Un nav nozīmes, vai tās ir lielas lietas, vai pavisam sīki, šķietami nenozīmīgi sīkumi – viss, kas apkārt un ap mums vairo pozitīvo, palīdz veidot pasauli skaistāku un labāku. Bet pārējais… tā lai ir mūsu pieredzes skola un ceļazīmes tālākajam.

Cerības un sapņi ir balti. Balts sniegs aizputina ceļus, noklājot mūsu atstātās pēdas. Šī ir iespēja tikko uzsnigušajā baltumā veidot jaunas zīmes. Lai tās ir stingras un pārliecinošas, lai atbilst mūsu iecerēm un plāniem un lai tās nekad nav jāpārmij no jauna!

Lai mums visiem svētīgi un mīļi Ziemassvētki un izaicinājumiem bagāts Jaunais gads!