“Iepriecini ar savu darbiņu….”

koks
No 28. – 30. aprīlim norisinājās kokapstrādes pulciņa pasākums “Iepriecini ar savu darbiņu”. Skolniekiem no 5. līdz 9. klasei un citiem interesentiem bija iespēja iepriecināt savas māmiņas, vecmāmiņas, krustmāmiņas ar nelielām veltēm.
Nodarbībās varēja izveidot dažādus virtuves piederumus, piemēram, cepamās lāpstiņas, dakšiņas, karotes un citus priekšmetus. Katrs dalībnieks varēja brīvi izvēlēties, ko vēlējās izgatavot. Skolēni bija atsaucīgi un centās pārspēt cits citu meistarībā, gatavojot savām māmiņām pārsteigumus. Ar izgatavotajiem koka priekšmetiem iepriecināja savus tuvākos, tos dāvināja Mātes dienā.
Šīs pasākuma dienas bija izdevušās, bet īpaši ļoti labi pavadīta trešdienas pēcpusdiena.

Kokapstrādes pulciņa dalībnieki