A.Grīvnieka kausa izcīņa un Absolventu kauss

basketbols-150x150No 2 .- 6. februārim PNĢ sporta zālē notika skolotāja A.Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos. Turnīrā piedalījās abās grupās 80 skolas esošie un absolvējušie audzēkņi . Finālā 100 metienus izpildīja labākie 6 soda metienu izpildītāji. Kausu izcīnīja Artis Arnītis ar 78 iemestajiem punktiem, otrā vieta Edgaram Arnītim 74, trešā vieta Norbertam Edijam Mickevičam 72 punkti, ceturtā vieta Agrim Apkalnam – 69.punkti, piektā vieta Kristapam Mežmalim – 56 punkti, sestā vieta Kasparam Lotuhovam – 47 punkti.
100 soda metienu turnīŗā meitenēm 1. vieta Baibai Matukai 34 punkti, 2.vieta Kristīnei Siņicai 30punkti, 3.vieta Danielai Gabranovai .
7.februārī notika 39.”Absolventu kauss” basketbolā. Kausa izcīņā šogad piedalījās 4 komandas.
Komandas spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas.
Ar uzvarām visās turnīra spēlēs 1.vietu izcīnīja „Gangsta Squad ” komanda. Komandā spēlēja: Edgars Arnītis, Artis Arnītis, Arnolds Arnītis, Guntis Siliņš, Māris Mičulis, Valdis Mičulis.
2.vieta „Kariers ” komandai. Komandā spēlēja : Norberts Edijs Mickevičs, Kaspars Lotuhovs, Igors Maslobojevs, Jānis Īvāns, Oskars Skudra, Vladislavs Parfjonovs, Dāvis Savičs, Mārcis Rūtiņš, Artūrs Šers, Jevgeņijs Snegirevs.
3.vieta „Zem metrs astoņdesmit” komandai. Komandā spēlēja: Rolands Klušs, Gatis Reiters, Ģirts Reiters, Artūrs Saulītis, Sandris Ludbergs, Gvido Sirmais.
4.vieta „Ceriņi” komandai. Komandā spēlēja : Kristaps Mežmalis, Oskars Cielavs, Emīls Lūciņš, Rinalds Paļčevskis, Kristaps Krastiņš, Agris Apkalns, Jurijs Turincevs.
Turnīra beigās notika tradicionālā vidusskolnieku spēle pret Veterānu komandu.